Ankara Evden Eve Nakliye

çankaya evden eve nakliyat

Yeni bir hayata başlamanın ilk adımı olan ev taşıma sürecinde, iyi bir nakliye firmasına ihtiyacınız vardır. Ankara’da bu işi yapan yüzlerce firma bulabilirsiniz. İçlerinden sadece bir tanesi, sizin taleplerinizi ve beklentilerinizi karşılama yolunda memnuniyet yaratıcı bir yaklaşım sergiler. Çankaya Evden Eve Nakliyat firması olarak uzun yıllara yayılan geçmişimizle ve geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan birikimimizle sizlerin yanındayız.

Ankara evden eve nakliye ihtiyaçlarınızda bize ulaşarak profesyonel bir hizmetin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Ekibimizde yer alan personeller en küçükten en büyüğe kadar tüm eşyalarınızı nitelikli ambalaj malzemeleri kullanarak koruma altına alır. Darbe, devrilme gibi durumlara karşı gerekli donanıma kavuşturulan eşyalarda en ufak bir çizik bile meydana gelmez.

Ankara Evden Eve Nakliye Firmaları

Nakliye firması seçiminde titiz davrandığınız takdirde sorunsuz bir taşınma sürecinin ilk adımını atmış olursunuz. Beyaz eşyalar için patpat naylon gibi darbe emiş gücü yüksek malzemeler kullanılır. Ambalaj malzemesi ile her yanı kaplanan eşyalar herhangi bir zarara uğramadan yeni adresine ulaşır. Tabak, bardak gibi eşyalar ise kolilere yerleştirilmeden önce kâğıtlara sarılır. Aynı zamanda kolilerin yan kısımlarına darbelerden etkilenmemeleri için havalı naylonlar konulur.

Ankara evden eve nakliye sürecinde taşınan çok sayıda eşyanın birbirine karışmaması ve kaybolmaması için profesyonel bir sınıflandırma yapılır. Bu sayede yeni evinizi yerleştirirken aradığınız her şeyi kolayca bulabilir ve istediğiniz yere koyabilirsiniz. Kolilerin üzerine aradığınızı daha kolay bir şekilde bulmanız için gerekli bilgiler yazılır.

Ankara Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Ankara evden eve nakliye sürecinde hizmet çeşitliliğimizin fazla olması size hiçbir zahmete katlanmadan taşınma fırsatı verir. Kolilemeden ambalajlamaya kadar pek çok işlem ekibimizin kontrolünde gerçekleştirilir. Dilerseniz bu işlemleri kendiniz yaparak maliyet avantajı da elde edebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerden bir diğeri de mobilya montajdır. Mobilya montajın ekibimiz tarafından yapılması sayesinde bu iş için bir firma arayışına girmenize gerek kalmaz. Mobilyalar herhangi bir hasar oluşmayacak şekilde bağlantı noktalarından sökülür. Sökme işlemi tamamlanınca, her parça ayrı ayrı ambalajlara sarılarak araç içerisine yerleştirilir. Yeni evinize ulaşıldığında ise kurulum yapılır. Bu kurulum sırasında bağlantıların eksiksiz yapılmasına dikkat edilir.

Ankara Evden Eve Sigortalı Nakliye

Taşıma hizmetlerinin sigortalı olarak yürütülmesi hem sizin güvenliğiniz için hem de maddi kayıp yaşamamanız için önemlidir. Sigortalı olarak taşımacılık hizmeti aldığınızda, sebebi ne olursa olsun, kırılan ya da farklı şekillerde zarar gören eşyalarınızın maddi değeri ödenir. Taşıma için ödediğiniz ücret dışında cebinizden hiçbir para çıkmaz.

Ankara Evden Eve Nakliye Hizmetinde Firmamızın Farkı

Çankaya Evden Eve Nakliyat firması olarak sunduğumuz hizmetlerin her detayında ayrı bir özen söz konusudur. Araç içerisi, eşyalarınızın kirlenmemesi için düzenli olarak temizlenir. Şoförümüz aracı kullanırken trafik kurallarına uygun şekilde hareket ederek kaza ihtimalini ortadan kaldırır. Ankara evden eve nakliyat hizmetini uzun yıllardır sürdüren firmamız, Türkiye’nin her yerine eşyalarınızı taşır. Asansörlü taşımacılık yapan firmamız, en yüksek katlara bile eşyalarınızı kısa sürede ulaştırarak taşınma sürecini daha zahmetsiz hale getirir.

Ankara Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliye fiyatlarında en makul seçenekleri sunan firmamız, bütçenizi sarsmadan hizmet almanızı sağlar. Uygun fiyat avantajından yararlanarak masraflarınızı ciddi anlamda azaltabilirsiniz. Firmamız, fiyatları belirlerken taşınma mesafesine ve personel sayısına dikkat eder. Bu detaylara göre fiyat hesaplandıktan sonra size sunulur. Anlaşmaya varıldığı takdirdeyse uygun bir gün ve saat belirlenir. Bu gün ve saatte evinize ulaşan aracımız, hemen çalışmalarına başlayarak yeni adresinize güven içerisinde yerleşmenizi sağlar

WhatsApp
Şimdi Ara