Nakliye sürecini daha kolay hale getiren ve taşıma sırasında görev alan personellerin işini kolaylaştıran asansör sistemi ile yeni bir eve yerleşmek oldukça kolaylaşıyor. Ev taşıma işleminde eski zamanlarda en önemli görev personellere düşmekteydi. Çankaya asansörlü nakliyat sistemlerinin tüm firmalar tarafından yaygın olarak kullanılmaya başlanması sayesinde personeller daha az yorulmakta ve tüm eşyalar daha kısa süre içerisinde araçtan indirilmektedir. Bu durum hem firmalar açısından hem de ev sahipleri açısından avantaj sağlar.

Ev sahiplerinin eşyaları, merdivenlerden indirilirken bir yerlere çarparak zarara uğramaz. Personeller ise asansör kabinine eşyaları zorlanmadan kolayca yerleştirir. Çankaya asansörlü nakliye sürecinde firmamız, en sorunsuz şekilde çalışan mekanizmaları kullanır. Düzenli olarak bakımdan ve kontrollerden geçirilen mekanizmalar taşıma sırasında herhangi bir arızaya uğramaz. Asansör çalıştığı sürece çevrede de gerekli tertibat alınır ve olası bir kaza riskinin önüne geçilir.

Asansörlü Nakliyat Sırasında Sunulan Hizmetler

Asansörlü taşımacılık sırasında ekibimiz çalışmalarını son derece profesyonel bir şekilde ve titizlikle yürütür. Kolilemeden ambalajlamaya kadar her işi profesyonel ekibimize bıraktığınız takdirde hiçbir zahmete katlanmanıza ve kendinizi yormanıza gerek kalmaz. Ekibimiz gerekli teçhizata sahiptir. Tüm eşyalar kırılmayacak, arızalanmayacak ve zarar görmeyecek şekilde kolilere yerleştirilir. Büyük ebatlı eşyalarınız ise ambalaj malzemeleri ile sarılır. Mobilyaların kolay bir şekilde taşınması için ilk önce sökülmesi; yeni evinize ulaşıldığında ise problemsiz bir şekilde kurulması gerekir. Ekibimiz bu işlemleri yaparken tüm bağlantıların sağlamlığına özen gösterir. Aynı zamanda eksiksiz şekilde montajın yapılmasına da dikkat edilir. Bu sayede uzun süre herhangi bir arıza meydana gelmez. Montaj konusunda profesyonel olan ekibimiz eşyalarınızın yapısında herhangi bir bozulmaya yol açmaz.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamız, size en uygun fiyatlardan hizmet sunar. Bu sayede yüksek bir maliyet ortaya çıkmadan yeni bir şehre ya da Ankara’nın herhangi bir ilçesine taşınabilirsiniz. Taşıma sürecinin sigortalı olarak sürdürülmesi sayesinde eşyalarınızın hasara uğraması durumunda maddi kayıp yaşanmasının önüne geçilir. Çankaya asansörlü nakliyat için firmamızı tercih ettiğiniz takdirde problemsiz geçen bir taşınma sürecinin keyfini çıkarabilirsiniz.