Çankaya Evden Eve Nakliyat uzun yıllardır sektörde var olan ve hizmetlerini geniş kitlelere ulaştıran bir firmadır. Evden eve nakliyat işini her zaman en ciddi şekilde yapan ve yasal prosedürlere harfiyen uyan firmamız, sizi en iyi ve en kaliteli hizmetlerle buluşturur. Firmamız bünyesinde Türkiye’nin her yerine taşımacılık yapacak kapasitede araçlar ve yeterli deneyime sahip personeller vardır. Tüm personellerimiz, işin gereklilikleri ile ilgili düzenli olarak eğitimlerden geçirilir.

Hizmetlerimiz

Çankaya evden eve taşımacılık sürecinin önemli detaylarından biri de ambalajlama malzemelerinin tedarikidir. Yeni nesil ambalajlama teknolojilerinin hemen kullanılmaya başlanması için firmamız, gerekli yatırımları yapar.

Araç içi hijyen de önem verdiğimiz konulardan biridir. Araç içerisine yüklenen eşyalar üzerinden ya da dışarıdan gelen haşereler, ilaçlama yapılmadığı takdirde her geçen gün çoğalabilir. Bu nedenle ekibimiz, düzenli olarak ilaçlama çalışmaları yaparak problemi giderir.

Firmamız size mobilya montaj konusunda destek olur. Mobilya montaj hizmeti vermeyen taşımacılık firmaları nedeniyle insanlar ekstra masraflar yapmak zorunda kalır. Ekibimiz sizi masrafa sokmamak için profesyonel bir mobilya montaj desteği verir.

Hedeflerimiz

Kısa ve uzun vadede kendine birçok hedef belirleyen Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamız, geleceğe dönük yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Araç filosunun genişletilmesi, personellerin daha yetkin hale getirilmesi ve Ankara’da nakliyat denilince akla gelen ilk firma olmak; hedeflerimizden bazılarıdır. Aynı zamanda yeniliklere öncü olmak, yeni kurulacak firmalara ilham verecek kadar iyi hizmetler sunmak, sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmak; uzun vadeli gerçekleştirmek istediğimiz hedeflerdir.

Misyonumuz

İnsanlar tarafından son derece basit bir işmiş gibi kabul edilen nakliye hizmetinin ne denli öneme sahip olduğunun anlaşılmasını sağlamak ve sektörün hak ettiği değeri görmesine yardımcı olmak, temel misyonumuzdur. Bu nedenle her zaman müşteri memnuniyetini ön plana alan firmamız, hizmet standartlarının kalitesini her geçen gün artırmakta ve ihtiyaçlara yönelik özel çözümler sunmaktadır. Sadece Çankaya evden eve nakliyat değil aynı zamanda ofis taşıma, eşya depolama, parça eşya taşıma gibi hizmetler konusunda da her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz.