Bir şehirde uzun yıllar yaşadıktan sonra farklı bir şehre taşınmak için kaliteli bir nakliye firmasından destek almanız gerekir. Bunun nedeni hatalı bir firma seçiminin eşyalarınızın zarar görmesine ve sizin de can sıkıcı olaylar yaşamanıza sebep olmasıdır. Her firmanın müşteri memnuniyetini aynı seviyede önemsemesi mümkün değildir. Çankaya evden eve nakliyat firmamız, Ankara’da hizmet alabileceğiniz en doğru adreslerin başında gelir.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimiz sayesinde Ankara’dan Türkiye’nin her yerine taşınabilirsiniz. Hizmetlerimizin tamamı deneyimli bir ekip tarafından sunulur. Aynı zamanda eşyalarınızın herhangi bir zarara uğramaması için gerekli koruyucu donanımlar da ekibimiz tarafından tedarik edilir. Bu süreçte size düşen elektrik açtırma, doğal gaz bağlatma gibi diğer işlerinizi halletmek ve taşınma sürecini tamamen bize bırakmaktır.

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Şehirler arası eşya taşıma işlemi farklı safhalardan oluşur. İlk etapta evinize gelen personellerimiz kendi aralarında bir iş bölümü yapar. Bu sayede her oda farklı bir personelin sorumluluğu altında olur. Kolilerin düzenli bir şekilde yerleştirilmesi de önemlidir. Her kolide aynı cinste ürünler yer almalıdır. Örneğin; kitaplar bardaklarla beraber koliye yerleştirilmemelidir. Bunun yerine bardaklar tek tek kağıtlara sarılarak diğer cam türünde olan ürünlerle beraber kolilere yerleştirilmelidir. Şehirler arası taşımacılık sırasında ambalajlama da önemli bir detaydır. Elektronik eşyalar ambalajlanırken kabloların hasar almamasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda çizilmelerin önlenmesi için gerekli durumlarda strafor ile destekleme yapılmalıdır.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası ev taşıma ücretleri; mesafeye, kullanılması gereken personel sayısına ve sunulan hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Her zaman en cazip fiyatlarla sizin yanınızda olan firmamız, sigortalı bir şekilde eşyalarınızı taşıyarak ciddi bir avantaj daha sağlar. Çankaya evden eve nakliyat denilince deneyimi ve profesyonel kadrosuyla bir hayli popüler olan firmamız, yılın her döneminde sizi hizmetleri ile buluşturur. Böylece tayininiz çıktığında, evlendiğinizde ya da kısa süreli şehir değiştirmeniz gereken durumlarda, içinizde hiçbir şüphe olmadan firmamızı tercih edebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları sormak ya da randevunuzu oluşturmak için hemen Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamıza ulaşabilirsiniz.