çankaya ofis büro taşıma

Günün önemli bir kısmını geçirdiğiniz ofislerinizden çeşitli sebeplerle taşınmanız ve kendinize yeni bir yer bulmanız gerekebilir. Kiranın yüksek olması, müşteri kitlenizin farklı bir konumda bulunması ya da yeni şube açılışı gibi nedenler, ofis büro taşımacılığı desteği almanızı zorunlu kılar.

Ofislerde en sık kullanılan eşyaların başında bilgisayarlar, yazıcılar yer alır. Aynı zamanda geniş ve büyük mobilyalar da ofislerin vazgeçilmezidir. Bu eşyaların taşınma sırasında zarara uğramaması için ambalajlama sürecinin profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Strafor, patpat naylon, kâğıt gibi koruyucu ambalaj malzemelerini yeterli sayıda tedarik eden ve her zaman profesyonel personellerle hizmet veren firmamız, Ankara’daki ofisinizi farklı bir yere taşımak için en doğru adrestir.

Ofis Büro Taşımacılığında Sunulan Hizmetler

Ofis taşımacılığı sırasında taşınacak eşyaların değeri oldukça yüksektir. Bu eşyalarda herhangi bir zarar meydana geldiği takdirde telafi etmek için yüksek maliyetlere katlanmanız gerekebilir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamanız için ekibimiz taşıma hizmetlerini sigortalı olarak gerçekleştirir. Böylece maddi hasar söz konusu olduğunda sizin zararınız, firmamız tarafından karşılanır. Ofis taşıma nakliyat hizmetimiz sırasında ufak boyutlarda olan eşyalarınız, kolilere kırılmayacak şekilde koyulur. Kolilerin altının açılmaması için sağlam bir şekilde bantlama yapılır. Karışıklık yaşanmaması, hangi eşyanın nerede olduğunun anlaşılması ve yerleştirme sürecinin kolayca yapılması için kolilerin üzerine gerekli bilgilendirme notları yazılır.

Ofis Büro Taşımacılığında Doğru Adres

Ankara’da bir ofis taşıma firmasına ihtiyacınız varsa yapmanız gereken hemen bize ulaşmaktır. Bize ulaştığınız takdirde işlerinize hiç ara vermenize gerek kalmadan tüm nakliye sürecini tamamlayabilirsiniz. Size hiçbir zahmet vermeden tüm işlemleri yöneten Çankaya Evden Eve Nakliyat ekibimiz tüm eşyaları özenli bir şekilde taşınma sürecine hazır hale getirir.

Rezidanslarda ya da yüksek katlarda bulunan ofisleriniz, asansörlü nakliye araçlarımızla kısa süre içerisinde taşınır. Asansör mekanizması en yüksek katlara bile ulaşabilecek yapıdadır. Asansörün birçok eşyayı aynı anda taşıyabilecek kadar geniş bir kabini vardır. Kabinin profesyonel nakliye çalışanları tarafından devrilmeye mahal vermeyecek şekilde yerleştirilmesi gerekir. Siz de ofisten ofise nakliyat için hemen bize ulaşarak istediğiniz tarihte hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çankaya Evden Eve Nakliyat’ı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.