Evden eve nakliyat her zaman sorunsuz bir şekilde sunulması gereken bir hizmettir. Mobilya, beyaz eşya, TV ve çeşitli elektronik eşyalar hem maddi değeri yüksek hem de her evin ayrılmaz bir parçası olan ürünlerdir. Bu nedenle onların her zaman dikkatli kullanılması ve bir yerden bir yere taşınırken koruyucu malzemelerle kaplanması gerekir. Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamız, bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek, taşıma hizmetini sunarken en kaliteli ambalaj malzemelerini, dayanıklı kolileri kullanır. Personellerimizin de deneyimli olması sayesinde tüm eşyalarınız güvende olur.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamız, sigortalı olarak sunduğu hizmetleri sayesinde sizin herhangi bir maddi kayıpla karşılaşmanızı engeller. Taşıma sırasında personellerimiz her ne kadar azami seviyede dikkat gösterse de bazen istenmeyen kazalar meydana gelebilir. Bunun önlenmesi adına eşyalarınız sigortalanır. Bunun yanı sıra yüksek katlarda yapılan taşıma işleminin kısa sürede bitirilmesi için asansör de nakliye hizmetimiz sırasında kullanılır. Ekip arkadaşlarımız asansör kabinine eşyalarınızı yerleştirirken son derece özenli davranır. Bu özen, kabin hareket halindeyken eşyalarınızın düşmesini ve devrilmesini önler. Asansör düzenli olarak kontrollerden geçirildiği için işlem sırasında kesintisiz çalışır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız, Çankaya evden eve taşımacılık fiyatlarında en uygun seçeneklerle size hizmet verir. Araçlarımızda düzenli olarak hijyen çalışmaları yapılmaktadır. Deneyimli şoförümüz ister şehir içine ister şehir dışına taşının, Türkiye’nin tüm yollarında güvenli bir şekilde araç kullanır. Bu sayede eşyalarınız, araç içerisinde herhangi bir zarara uğramaz. Mobilyalarınızın taşınma öncesi sökülmesi ve tekrar kurulması için Ankara’da montaj firması arayışına girmenize gerek kalmaz. Tüm işlemler, bu konuda deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Taşınma sırasında; vitrin, TV ünitesi, kitaplık, gardırop gibi mobilyalarınız profesyonel ekipmanlarla sökülür. Yeni evinizde ise kurulum işlemleri yapılarak mobilyalarınızı hemen kullanmaya başlamanız sağlanır. Eksiksiz yapılan bir kurulum işlemi ilerleyen süreçte de mobilyalarınızı problemsiz şekilde kullanmanızı sağlar. Yeni evlenenler, iş değişikliği nedeniyle yeni bir şehre taşınanlar, geçici süre ikametgâhını değiştirenler… Hepsi, Çankaya evden eve nakliye hizmetimizle yeni evlerine yerleşmenin avantajlarından yararlanabilir.