çankaya sigortalı ev taşıma

Evden eve taşımacılık yapmak için belirli bir tecrübeye sahip ekibe ve yeterli fiziki donanıma sahip araçlara ihtiyaç vardır. Taşımacılık hizmeti sırasında belirli bir zarar ortaya çıkma riskine karşı sigorta uygulamasına başvurulur. Sigortalı taşımacılığın en büyük avantajı siz değerli müşterilerimizin maddi kayıp yaşama endişesi olmadan bizden destek alabilmesidir. Aynı zamanda manevi açıdan sizin için değerli olan eşyalar konusunda da tedirgin olmanıza gerek kalmaz.

Sigortalı nakliye sürecinde tamamı alanında deneyimli olan profesyonel bir ekip size hizmet verir. Bu ekibin eşyalarınıza karşı gösterdiği hassasiyetin karşılığı; kaliteli ambalajlama ve problemsiz kolileme işlemidir.  Taşınacağınız ev üst katlarda yer alıyorsa asansör sistemi kullanılır ve işler çok daha kolay hale gelir. Merdivenle belki de saatler sürecek taşıma işlemleri asansör ile kısa sürede tamamlanır.

Sigortalı Taşıma Şirketleri

Çankaya Evden eve nakliyat sigortalı hizmetler kapsamında montaj desteği de sunulur. Demonte olarak satın aldığınız ürünler, taşınma zamanı geldiğinde tekrar sökülmelidir. Bu sayede taşıma süreci daha güvenli hale gelir Eşyalar ayrı ayrı parçalara ayrılarak taşındığı takdirde çizilme, kırılma riskleri azalır. Yeni evinize ulaşan aracımızdan eşyalarınız indirildikten sonra kuruluma başlanır. Kurulum sürecinde parçaların eksik kalmamasına, tüm vidaların eksiksiz takılmasına ve bağlantıların sağlam olmasına dikkat edilir. Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamız tüm süreci profesyonel bir şekilde yürütür. Sökme ve kurulum aşamalarında gerekli özen gösterilerek dikkatli bir çalışma yürütülür ve sizin, mobilyalarınızı uzun yıllar kullanabilmeniz için gereken tüm ayrıntılara dikkat edilir.

Sigortalı Taşımacılık Fiyatları

Çankaya Evden eve sigortalı taşımacılık fiyatları noktasında en uygun seçenekleri sunan firmamız, sizi Ankara’nın her yerine güvenle taşır. Aynı zamanda Türkiye’nin farklı bir şehrine taşınmanız gerektiğinde de firmamız profesyonel kadrosuyla hizmetinizdedir. Yıllardır sektöründe üstün kaliteli hizmet anlayışıyla varlığını sürdüren ekibimizden; tayininiz çıktığında, evlendiğinizde, geçici şehir değişikliklerinde ya da farklı bir durumda destek alabilirsiniz. Sadece evden eve taşımacılıkta değil ofislerinizin taşınmasında da Çankaya Evden Eve Nakliyat olarak yanınızdayız. Telefon numaralarımızdan hemen bize ulaşarak istediğiniz tarih için randevunuzu oluşturabilir; deneyimli firmamızla beraber yeni yaşamınıza doğru yola çıkabilirsiniz.