Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

çankaya evden eve nakliyat

Evden eve nakliye firması ihtiyaçlarınızda size en doğru şekilde yardımcı olmaya çalışan ekibimiz, bilgisi ve tecrübesiyle hayatınızı kolaylaştırır. Bir şehirden bir şehre taşınırken yeni bir hayata başlamak yeterince zordur. Çok sayıda can sıkıcı durumla karşılaşmak bu zorluğu daha da artırır. Yapmanız gereken ilk etapta güvenilir bir firma ile anlaşmak ve ardından tüm detayları firmanın deneyimli personellerine bırakmaktır. Böyle yaptığınız takdirde herhangi bir problemle karşılaşma ihtimaliniz ciddi manada azalır.

Ankara şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, kolileme ve ambalajlama için en kaliteli ürünleri kullanır. Her eşyanın farklı biçimlerde korunmaya ihtiyaç duyduğu düşünülerek farklı tipteki ambalaj malzemeleri her zaman ekibimizin yanında bulunur. Çankaya Evden Eve Nakliyat personelleri her işi titizlikle hallederken size düşen tek şey sürecin tamamlanmasını beklemek olur.

Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliye firmaları arasında farklı yaklaşımlarla hizmet sunan birçok alternatif vardır. Bu alternatifler arasından seçim yaparken ödediğiniz ücretin karşılığını verecek firmalara yönelmelisiniz. Bazı firmalar acemi personellerle ve eski tip ambalaj malzemeleri ile hizmet vermektedir. Bu da eşyaların tehlikeli bir şekilde taşınmasına; taşıma sırasında hasar almasına sebep olur. Özellikle elektronik eşyalar patpat naylon gibi koruyucu malzemelerle birkaç kere sarılmalıdır. Aksi takdirde yeni evinizde çalışmayan bir çamaşır makinesi ya da bilgisayar ile karşılaşabilirsiniz. Ankara şehirler arası evden eve nakliyat sürecinde özenle üzerinde durulması gereken bir detay da istiflemedir. Araç içerisine hatalı istiflenen eşyalar yolculuk sırasında devrilerek birbirine zarar verebilir. Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamızın uzmanlığında bu tarz sorunlarla karşılaşmazsınız.

Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyatta Sunulan Hizmetler

Evinizde bulunan mobilyalardan bazıları kolay taşıma için sökülerek parçalara ayrılır. Yeni evinizde ise istediğiniz odaya kurularak kullanılabilir hale getirir. Mobilya montaj, profesyonellik gerektiren bir iş olduğu için ekibimiz bu konuda gerekli tüm teknik bilgiye ve ekipmana sahip olarak hizmet verir. Kurulum sırasında bağlantıların sağlamlığına özen gösterilirken parçaların eksik kalmamasına da dikkat edilir.

Asansörlü evden eve taşımacılık nakliyat sürecini kolaylaştıran önemli detayların başında gelir. Asansör kabinine yerleştirilen tüm eşyalar, kısa sürede araca yerleştirilir. Yeni evinize ulaşıldığında ise eviniz kaçıncı katta olursa olsun, eşyaların o kata çıkarılması işlemi kısa sürede tamamlanır. Ekibimiz asansör faaliyet halindeyken herhangi bir kaza yaşanmaması için etrafta gerekli tedbirleri alır. Asansör mekanizması, kesintisiz bir şekilde çalışarak, tüm işleri kısa sürede bitirir. Kabine güvenli bir şekilde yerleştirilen eşyalar yerinden düşmez. Saatlerce sürecek bir işlemi dakikalara indiren asansörlü taşımacılık sistemi ile işlerinizi çok fazla ertelemenize gerek kalmaz.

Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyatta Sigorta Desteği

Evden eve taşımacılık sırasında sigorta yapılmaması kırılan ya da başka bir şekilde zarar gören eşyalarınızın maddi değerinin telafi edilmeyeceği anlamına gelir. Böyle bir durumda nakliye firmasına ödediğiniz ücretin yanı sıra bir de eşya değiştirme, onarım maliyetlerine katlanırsınız. Firmamız yaşanabilecek en ufak sorunda bile sigorta üzerinden tüm masraflarınızın karşılanmasını sağlar. Böylece ekstra bir masraf yapmadan yeni evinize yerleşebilirsiniz.

Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Fiyatların belirlenmesinde taşınacağınız şehrin mesafesi, görevli personel sayısı gibi pek çok detay etkilidir. Firmamız size en uygun fiyatları sunarak taşınma sürecini daha kolay bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Uygun fiyat avantajımızdan yararlanarak Türkiye’nin en uzak noktalarına bile yüksek bedeller ödemeden taşınabilirsiniz. İstediğiniz tarihte evden eve nakliye hizmeti almak için hemen bize ulaşın.

WhatsApp
Şimdi Ara