Çankaya Evden Eve Nakliyat

çankaya evden eve nakliyat

Çankaya evden eve nakliyat firmamız, üstün hizmet kalitesi ve deneyimli personel kadrosuyla size destek olur. Yeni bir şehre taşınırken ya da bulunduğunuz şehirde farklı bir konumda hayatınızı sürdürmeniz gerektiğinde, eşyalarınızın zarar görmeden yeni adresinize ulaşabilmesi, yalnızca kaliteli bir nakliye firması ile mümkündür. Sıradan firmalar, nakliye hizmetini ciddiye almadan ve sadece kalıplaşmış düşüncelerle hizmetlerini sürdürür. Profesyonel bir firma ise sürece tüm yenilikleri ve teknolojiyi de dâhil ederek müşterilerine sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşatır.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bir nakliye firması taşınma talebiyle kendisine gelen müşterisinin beklentilerini karşılamak ve eşyalarını hasarsız bir şekilde yeni evine ulaştırmak zorundadır. Birden fazla aşaması olan bu süreçte özellikle personel deneyimi çok önemlidir. Tüm eşyalar personeller tarafından kolilere ve ambalajlara yerleştirilecekse sürece koruyucu malzemeler de eklenmelidir. Tabak, bardak gibi malzemeler doğrudan kolilere konulursa kolayca kırılır. Bu nedenle kolilerin yan kısımlarına destekler konulmalı ve her ürün ayrı ayrı kâğıtlara sarılmalıdır. Burada bahsettiğimiz tabii ki gazete kâğıdı değil evden eve nakliye süreçlerinde kullanılmak için özel olarak üretilen kâğıtlardır.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Firmamız Çankaya evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında tüm eşyalarınızı en güvenli şekilde ambalaj malzemeleri ile kaplar. Her eşya, niteliğine uygun ambalaj malzemeleri ile sarılmalı ve taşıma sırasında kırılma, ezilme ve darbe gibi tehlikelerin önüne geçilmelidir. Elektronik eşyalar sadece gövde kısımları itibariyle değil kablo ve diğer donanımlar yönüyle de taşınma sürecinde korunmalıdır. Mobilyalar ise özellikle çizilmesi ve kumaş kısımlarının yırtılması ihtimaline karşı uygun bir şekilde ambalajlanmalıdır. Tüm bu detaylara dikkat edildiği takdirde hasar riski neredeyse sıfıra iner.

Çankaya Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Firmamız, her ne kadar tüm önlemleri alarak taşınma işlemlerini son derece güvenli bir hale getirse de en ufak bir risk ihtimaline karşı sigortalı olarak taşımacılık yapılır. Sigortanın sağladığı avantajların başında eşyanız zarara uğrasa bile maddi kayıp yaşamanızın önlenmesi gelir. Örneğin; vitrininizin camları kırıldığında yeni bir cam taktırabilmeniz için gereken maddi tutar size ödenir. Bu sayede eşyanızı kullanmaya ara vermenize gerek kalmaz. Çankaya evden eve nakliyatta sigortalı olarak hizmet sunulmasının en önemli avantajlarından biri de kendinizi güvende hissederek hizmet alma şansı elde etmenizdir.

Çankaya Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık imkânına elveren sistemlerin gelişmesi ile özellikle yüksek katlarda bulunan dairelere eşyaları ulaştırmak kolaylaşmıştır. Asansör, yukarı ve aşağı olacak şekilde hareket eden bir kabine sahiptir. Kabin yeterli genişlikte olduğu için aynı anda birçok eşyayı tek seferde taşımak mümkün hale gelir. Aynı zamanda geniş kabin sayesinde eşyalar bulundukları yerden düşmez. Düzenli olarak kontrollerden geçirilen asansörlerde kullanım sırasında herhangi bir arıza meydana gelmez. Merdivenden çıkardığınız takdirde saatler sürecek bir işlem, asansör ile kısa sürede tamamlanır. Bunun anlamı firma için personel tasarrufu müşteriler içinse zaman tasarrufudur.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Fiyat, insanların bir hizmetten yararlanmaya karar vermesinde önemli bir etkendir. Çankaya evden eve nakliyat fiyatlarının insanları bu kararı almaya itecek kadar uygun seviyelerde olması sayesinde kısa sürece firma seçiminizi bizden yana yapabilirsiniz. Fiyatların belirlenmesi noktasında farklı değişkenler devreye girer. Eski ve yeni eviniz arasındaki mesafe, eşyalarınız için ihtiyaç duyulan tırın genişliği ve daha birçok değişkene göre firmamız size özel en uygun fiyat teklifini sunar. Siz de uygun fiyat avantajından yararlanarak Çankaya evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

WhatsApp
Şimdi Ara