Çankaya Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

çankaya evden eve nakliyat

Nakliye hizmeti, Türkiye’nin farklı şehirlerinde yüzlerce firma tarafından sürdürülmekte ve her gün yüzlerce kişi farklı yerlere taşınmaktadır. Taşınmak için çoğu kişi, bir tırın ve birkaç personelin yeterli olduğunu düşünür. Bu tamamen yanlış bir algıdır. Olması gereken hijyenik koşullara sahip bir tır, nitelikli ve deneyimli personel, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımdır. Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamız hem şehir içinde hem de şehirler arasında bu standartları sağlamayı başarmıştır.

Şehirler arası taşımacılık, eşyaların şehir içi taşımacılığa göre araç içerisinde fazla kalması gibi nedenlerle daha teferruatlı bir iştir. Bu süreçte firmamız eşyalarınızın araç içerisinde saatlerce devrilmeden ve birbirlerine zarar vermeden durabilmesi için profesyonel bir istifleme yapar. Şoförlerimiz ise trafik kurallarına uygun hareket ederek kaza riskini en aza indirir. Neticede Türkiye’nin en engebeli yollarında saatlerce gidilse bile eşyalarınız, herhangi bir hasarla karşılaşmaz.

Çankaya Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ankara Çankaya evden eve nakliyat firmaları arasında profesyonelliğimizle ön plana çıkarak tüm süreci sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, teknolojiyi ve gelişmiş ambalaj malzemelerini de taşıma sürecine dâhil eder. Üstün koruma sağlayan havalı naylon patpatlar, askılı koliler, balonlu naylonlar ile her eşyanın muhteviyatına uygun şekilde korunması sağlanır. Farklı odalarda yer alan eşyaların bir arada kolilenmesine özen gösterilir. Bu sayede taşınma sonrası eşyalarınızı yeni evinize yerleştirmeye başladığınızda zorlanmazsınız.

Çankaya Evden Eve Nakliyat firmamızın çalışanları işini özenle yaparak eşyalarınızı darbelerden, çizilmeden korur. Elektronik eşyalarınızın kabloları sarılarak ezilmelere karşı önlem alınır. Bir diğer önlem de kırılacak eşyalarınız için alınır. Tabak, bardak gibi eşyalar tek tek kâğıtlara sarılarak koli içerisinde güvende tutulur.

Çankaya Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Kapsamındaki Hizmetler

Evden eve nakliyat Ankara Çankaya hizmetinin kapsamına mobilyalarınızın güven içerisinde taşınması da girer. Mobilyalar daha kolay taşınabilmesi adına parçalarına ayrılır. Tüm parçalar koruyucu ambalaj malzemeleri ile sarılarak yeni evinize ulaştırılır. Mobilyaların kurulumu ise yeni evinizde istediğiniz bir noktaya yapılır. Kurulum konusunda deneyimli olan Çankaya Evden Eve Nakliyat personelleri sayesinde uzun yıllar bağlantı noktalarında bir gevşeme meydana gelmez.

Tüm bu süreçlerin sigorta kapsamında gerçekleştirilmesi sayesinde maddi kayıp yaşamadan taşınma işlemi tamamlanır. Sigorta, taşınma sırasında meydana gelecek hasarların maddi değerini tarafınıza öder. Evden eve taşımacılık sürecini sizin için oldukça kolay hale getiren firmamız sayesinde Ankara’dan çıkarak Türkiye’nin her yerinde yeni bir yaşam kurabilirsiniz. Araç hijyeninin sağlanması da bu süreçte önemli bir detaydır. Firmamız bunu sağlamak için düzenli olarak ilaçlama çalışmaları gerçekleştirir. Her taşınma işlemi sonrası gerekli temizlik çalışmaları yapılarak araç kasasının her zaman hijyenik kalması sağlanır.

Çankaya Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çankaya evden eve nakliye sürecinde fiyatın belirlenmesinde birçok değişken etkilidir. Eşyalarınızın sayısı, kaç adet personelin çalışması gerektiği ya da kullanılacak araç tipi bu değişkenlerden birkaçıdır. Aynı zamanda mesafe de önemli bir etkendir. Aracın tüketeceği yakıt miktarı uzun mesafede ciddi anlamda arttığı için bu durum fiyatlara da yansır.

Firmamız, size her zaman en uygun fiyatları sunar. Böylece taşınma sürecinin çeşitli masraflarını karşılamakta zorlanmazsınız. Taşınma masrafları sadece nakliye masrafı ile sınırlı değildir. Doğal gaz aboneliği başlatma, elektrik açtırma gibi farklı masraflar da insanları bir hayli zorlar. Yeni evlenenlerin ise bu süreçte ayırmaları gereken bütçe çok daha fazladır. Çankaya evden eve nakliye firmamızın uygun fiyat politikasıyla yeni yaşamınıza başlamak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp
Şimdi Ara